Ceny usług

 język polski online

 komfortowo, indywidualnie 1+1

 lub ekonomicznie w parach 2+1

 70 PLN/100 PLN

 60 minut/90 minut

 język rosyjski online

 komfortowo, indywidualnie 1+1

 lub ekonomiczne w parach 2+1

 70 PLN/100 PLN

 60 minut/90 minut

 nauka języka w centrum Poznania lub u Klienta

 indywidualnie, w parach lub grupa

 już od 100 PLN/120 PLN

           60 minut/90 minut

 tłumaczenie pisemne pl/ru

 już od 50 PLN za

 1800 znaków ze spacjami

 tłumaczenie ustne pl/ru online lub Poznań

 pojedyncze zlecenie ogólne

 już od 100 PLN

 za 60 minut

 tłumaczenie ustne pl/ru blok 4h

 już od 500 PLN

 

Powyższe ceny zawierają wszystkie należne podatki. Wszystkie usługi rozliczane są na podstawie wystawianych przeze mnie faktur. Ostateczna cena i zakres usługi zawsze uzgadniana jest z Klientem przed rozpoczęciem realizacji.

 

Bardzo często firmy decydują się na opłacanie nauki języka swoim pracownikom. Jeśli jesteś pracownikiem – zapytaj swojego przełożonego o taką możliwość. Wystawiam faktury.

 

Lekcje indywidualne 1:1 online są najbardziej komfortową formą uczenia się języka, ale możliwy jest także wariant ekonomiczny: lekcje w parze (dwoje Uczniów). W przypadku lekcji w parze 2+1 koszt lekcji dzielony jest na dwie osoby, jednak ciągle jeszcze nie ma dużej straty na jakości, gdyż Uczniowie bez przeszkód mogą aktywnie angażować się w zdobywanie wiedzy. Największą stratą efektywności zdobywania wiedzy charakteryzują się lekcje grupowe. Dla zobrazowania wystarczy podzielić czas lekcji przez ilość uczestników:

lekcja indywidualna 60 minut: 60 minut dla Ucznia;

lekcja w parze 60 minut: 30 minut aktywności, lecz każdy Uczeń ciągle ma możliwość interakcji;

lekcja grupowa 60 minut, 6 uczestników: każdy Uczeń ma ok. 10 minut na aktywne posługiwanie się językiem.

Jest to oczywiście spore uproszczenie, jednak pokazuje ważną zależność: im więcej czasu Nauczyciel poświęca Uczniowi, tym lepszego leksykalno-gramatyczno-fonetycznego efektu można oczekiwać.

 

Koszt tłumaczenia pisemnego uzależniony jest od stopnia skomplikowania terminologii, formy dokumentu i terminu realizacji. 

 

Tłumaczenie ustne rozliczane jest w blokach ze względu na konieczność wcześniejszego szczegółowego przygotowania tłumacza (zapoznanie z materiałami tematycznymi, analiza terminologii).

 

Pojedyncze ustne zlecenia ogólne wyceniam za każdą rozpoczętą godzinę. Może to być na przykład rozmowa telefoniczna lub pomoc tłumacza w sprawach codziennych. Jednak zawsze ostateczny koszt ustalany jest na początku i w porozumieniu z Klientem.

Kontakt? 😊