Ceny usług

 język polski online

 komfortowo 1+1

 lub ekonomicznie 2+1

 70 PLN – 60 minut

 100 PLN – 90 minut

 język rosyjski online

 komfortowo 1+1

 lub ekonomiczne 2+1

 70 PLN – 60 minut

 100 PLN – 90 minut

 język w centrum Poznania lub u Klienta

 1+1, 2+1 lub grupa

 już od 100 PLN – 60 minut

 już od 130 PLN – 90 minut

 tłumaczenie pisemne pl/ru

 już od 50 PLN za

 1800 znaków ze spacjami

 tłumaczenie ustne pl/ru online lub Poznań

 pojedyncze zlecenie ogólne

 już od 100 PLN

 za 60 minut

 tłumaczenie ustne pl/ru blok 4h

 już od 500 PLN

 

Powyższe ceny zawierają wszystkie  podatki. Wszystkie usługi rozliczane są na podstawie faktur. Ostateczna cena i zakres usługi zawsze uzgadniana jest z Klientem przed rozpoczęciem realizacji.

 

Często to firmy decydują się na opłacanie nauki języka swoim pracownikom. Jeśli jesteś pracownikiem – zapytaj swojego przełożonego o taką możliwość. Wystawiam faktury.

 

Lekcje indywidualne 1+1 online są najbardziej komfortową formą uczenia się języka, ale możliwy jest także wariant ekonomiczny: lekcje w parze (2+1). W przypadku lekcji w parze 2+1 koszt lekcji dzielony jest na dwie osoby, jednak nie ma dużej straty na jakości – Uczniowie mogą aktywnie angażować się w zdobywanie wiedzy i otrzymywać stały feedback od nauczyciela.

 

Koszt tłumaczenia pisemnego uzależniony jest od stopnia skomplikowania terminologii, formy dokumentu i terminu realizacji. 

 

Tłumaczenie ustne rozliczane jest w blokach ze względu na konieczność wcześniejszego szczegółowego przygotowania tłumacza (zapoznanie z materiałami tematycznymi, analiza terminologii).

 

Pojedyncze ustne zlecenia ogólne wyceniam za każdą rozpoczętą godzinę. Może to być na przykład rozmowa telefoniczna lub pomoc tłumacza w sprawach codziennych. Jednak zawsze ostateczny koszt ustalany jest na początku i w porozumieniu z Klientem.

Kontakt? 😊